Polaris, Türkiye’de ayak sağlığı ve konforu alanında yaptığı ciddi yatırımlar ve bu alandaki öncülüğü  ile Türkiye’de kadın ayakkabı kategorisinde ilk akla gelen ve en sevilen ayakkabı markası konumundadır.

2003 yılında “Ayak Giyim Markası” olma yolunda hedefini belirleyen Polaris, geniş seçenekli terlik koleksiyonuna kısa sürede kadın, erkek ve çocuk ayakkabıları, bot, çanta, çizme, 5 noktalı ve comfort ürünler ile anatomik taban destekli ayakkabı ve okul ayakkabılarını da ekledi. FLO Mağazacılık tarafından yapılan Türkiye Ayak Profili Belirleme Araştırması ile geliştirilen ileri teknoloji 5 nokta ve Comfort serileri ile bir ilke imza atan Polaris, bugün koleksiyonunda yer alan güncel tasarımlı ürünler ile hem ayakkabı hem de çanta ve aksesuar alanlarında müşterisine geniş bir ürün portföyü sunmaktadır.

İlk Polaris Shop mağazasını Cevahir Alışveriş Merkezi’nde 2006 yılında açan Polaris şu anda Türkiye genelinde 92 mağazası ve 1000’in üzerinde satış noktasında tüketici ile buluşmaktadır..

www.polaris.gen.tr