YURTDIŞI FAALİYETLERİMİZ

Ziylan Grup , Kinetix, Lumberjack markalı ürünleri ve FLO, mağaza konseptleri ile dünya pazarında satış, pazarlama ve perakende faaliyetleri yürütmektedir.

Ayakkabıda modayı belirleyen Ziylan Grup, markalarını uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmakta, dünyanın dört bir yanındaki iş ortakları, bayileri ve satış noktalarına yüksek standartlarda ürün ve hizmet sunmaktır. Ziylan Grup, Avrupa, Ortadoğu, Kuzey ve Güney Amerika, Afrika ve Uzakdoğu pazarlarında FLO ve Polaris mağazalarının yanısıra binlerce seçkin mağaza, toptan dağıtım ağı, zincir mağaza ve acente ile işbirliği yapmaktadır.

Türkiye’de ayakkabıda konforu ve modayı uygun fiyatla tüketiciye sunan ve her geçen yıl marka değerini bir üst seviyeye çıkaran Ziylan Grup’un markalarından biri olan Polaris, bir dünya markası haline gelmiştir. Bayilik anlaşmalarıyla 250 m2 ile 850 m2 arasında değişen  29 adet FLO yurtdışı mağazası markanın uluslararası pazardaki gücünü göstermektedir.  FLO mağazalarının yaygınlaşması için çalışmalar hızla devam etmekte ve önümüzdeki dönemde yeni mağaza ve bayilik anlaşmaları için görüşmeler sürmektedir.

65 yıllık bir İtalyan klasiği olan Lumberjack markası 2012 yılı itibariyle Ziylan Grup bünyesine katılmıştır. Ziylan Grup, Lumberjack markalı tüm ürünlerin dünya pazarındaki satış ve pazarlama faaliyetlerini de yürütmektedir. Lumberjack, Avrupa’nın en prestijli alışveriş ve moda noktalarına konumlandırılmış, İtalya’da 6, İspanya’da 1 mağaza ve bunlara ek olarak 20 franchise mağazasıyla ayakkabı severlerle buluşmaktadır.

Ziylan 2016 yılında da Avrupa’nın ikinci büyük ayakkabı perakende markası Reno’yu bünyesinde barındıran Alman HR Grup’u, yine Almanya’nın en önemli yatırım fon şirketi Capiton AG ile birlikte satın alarak son yılların en büyük satın almasını gerçekleştirdi.

 

Ziylan Grup, her yıl hedef pazarlarda marka bilinirliğini arttırmak, yeni pazar ve müşteri portföyü oluşturmak ve mevcut satış ortaklarına destek olmak amacıyla birçok önemli fuara katılmakta, toplantı, seminer ve eğitimler düzenlemektedir.

Ziylan Grup, dünyanın birçok noktasındaki müşterilerine özel markalı ürün tedariki de sağlamaktadır. Ziylan Grup, 50 yılı aşkın üretim tecrübesiyle birçok büyük marka ve zincir mağazaya fason üretim sağlamakta; ayrıca müşterilerine koleksiyon ve tasarım hizmeti de vermektedir. Uzman ekibiyle gerek satış öncesi bilgilendirmeleri, gerekse satış sonrası destekleriyle tüm dünyada müşterilerine en üst seviyede hizmet vermektedir.