Kinetix ile çocuklar hem renkli, hem sportif! 7 Mart

Kalitesi ve uygun fiyatları ile anne babalara, rahatlığın ön planda olduğu renkli ve eğlenceli tasarımları ile de çocuklara seslenen Kinetix; 2014 İlkbahar/Yaz Çocuk Koleksiyonu’nu beğeniye sunuyor. Renk çeşitliliği ile dikkat çeken koleksiyon, tüm çocukları konforlu adımlarla buluşturuyor.

Eğlenceli tasarımlı ayakkabılarıyla tüm çocuklara sportif seçenekler sunan Kinetix; halı saha ayakkabılarından günlük kullanıma eşlik edecek spor modellere kadar birçok alternatifle ilkbahar ve yazı karşılıyor. Kinetix’in kız çocuk koleksiyonunda farklı renklerin birlikteliği göze çarparken, kız çocukların hayallerini yansıtan pembe zirvedeki yerini bırakmıyor. Spor ayakkabılardaki renkli çizgi detayları gökkuşağı etkisi yaratırken; yıldız, kalp ve puantiye detayları da küçük hanımefendilerin gözlerini alamayacakları nitelikte! Yumuşak renk geçişleri ve parlak etkiler de koleksiyonun ön plana çıkan detayları arasında yer alıyor. Pembenin yanında beyaz, mavi, mor, turkuaz gibi kız çocukların en sevdiği renklerin oluşturduğu koleksiyonda; çiçek ve ekose desenlerinin bir arada kullanıldığı modeller stil sahibi miniklerin favorisi olacak gibi görünüyor.

Kız çocukların rengarenk dünyası, söz konusu erkekler olunca mavi ve lacivert tonlarına boyanıyor. Kinetix’in erkek çocuk koleksiyonunun en gözdelerinden olan; konforun ve rahat hareket etme avantajının ön plana çıktığı, canlı renklerle hareketlenen halı saha ayakkabılarına küçük beyler bayılacak. Araba tutkunu çocuklar için tasarlanan araba formundaki modeller, göz ve tekerlek detayları ile erkek çocukları bir hayli eğlendirecek. Marin temalı ayakkabılar ise babalarına özenen çocukları “babasının oğlu” dedirtecek tasarımlarla buluşturuyor. Hem kız hem erkek çocuklar için tasarlanan balık detaylı sandaletlerle tüm çocuklar deniz ferahlığını ayaklarına taşıyacak.

Kinetix’in 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla sunduğu 2014 İlkbahar/Yaz Çocuk Koleksiyonu’nu; tüm FLO mağazalarında, www.flo.com.tr‘de ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.

< Geri dön