Lumberjack’ten çocuklara özel zımbalı botlar 14 Ocak

Konfor, şıklık ve modayı bir arada sunan Lumberjack’in her yaşa hitap eden koleksiyonunda çocukların dünyası rengarenk! Koleksiyonun ön plana çıkan ürünlerinden olan zımbalı modeller; renkli alternatiflerle tüm çocukların dikkatini çekiyor.

Eğlenceli adımlar atmayı seven çocuklar Lumberjack’in kış koleksiyonuna bayılacak. Sezonun öne çıkan trendlerinden olan zımbalar; Lumberjack’in rengarenk çocuk botlarında kendini gösteriyor. Kız çocuklar için pembe, bej ve kahverengi tonları ön plana çıkarken; yıldız şeklindeki zımbalar botlara sevimlilik katıyor. Erkek çocuklar için tasarlanan zımbalı botlarda ise lacivert ve siyah renk tonları ile renkli bağcıklar ön plana çıkıyor. Kış aylarını sıcacık ve rengarenk geçirmek isteyen çocuklar Lumberjack’in zımbalı botlarıyla modayı ayaklarına da taşıyor.

Türkiye’de de toplam 850 satış noktası bulunan Lumberjack’in zengin koleksiyonunu daha yakından görebilmek için FLO, Boyner, YKM, Ayakkabı Dünyası ve diğer seçkin satış noktalarını, www.flo.com.tr ve www.lumberjack.com.tr’ yi ziyaret edebilirsiniz.

< Geri dön