FLO’PS kazananları ödüllerine kavuştu! 13 Kasım

İlk ayını tamamlayan yarışmada her hafta bir talihli hediye çeki kazanırken, ayın birincisi de iPad Mini’nin sahibi oldu.

FLO’nun eğlenirken kazandıran Facebook uygulaması FLO’PS ile kazananlar ödüllerine kavuştu. FLO’nun Facebook sayfasından oynanan yarışmada, hediyeleri kazanma şansı devam ediyor.

Katılımcılara her hafta 50 TL’lik hediye çeki, her ay ise bir iPad Mini kazanma şansı sunan, Türkiye’de ve dünyada son zamanların en popüler oyunlarından olan Candy Crush’tan esinlenilen FLO’PS yarışmasında, görseller FLO ayakkabılarından oluşuyor. Facebook sayfasını beğenmek koşuluyla dahil olunabilecek yarışma birbirinden farklı zorluktaki 5 seviyeden oluşuyor ve FLO severlere sıkı bir yarışma deneyimi sunuyor.

Bugüne kadar gerçekleşen yarışmalarda zorlu seviyeleri geçerek farklı haftaların birincileri olan Özlem Öztan, Gülhan Demirci, Sevgi Ekici, Eray Özdemir ve Servet Karakurt www.flo.com.tr ‘de kullanabilecekleri 50 TL’lik hediye çeki kazandı. Aynı zamanda ayın da birincisi olan Sevgi Ekici, hediye çekinin yanında iPad Mini’nin de sahibi oldu.

http://www.facebook.com/floayakkabi sayfasından kolayca katılabileceğiniz yarışma, ayakkabı severlerin eğlenceli vakit geçirmelerini sağlarken, hediyeleriyle de FLO takipçilerinin yüzünü güldürüyor.

< Geri dön