Polaris’ten 50 TL alışveriş yapana, 25 TL hediye! 17 Eylül

                                 

Moda, konforlu ve sağlıklı ürünleri çok fazla alternatif ile tüketicilerle buluşturan Polaris, müşterilerinin yüzünü güldüren kampanyalarına devam ediyor.

Polaris’in 14-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek yeni kampanyası ile; Polaris’ten 50 TL’lik alışveriş yapan herkes, bir sonraki alışverişinde geçerli 25 TL’lik hediye çeki kazanıyor. 100 TL ve üzeri yeni sezon alışverişlerinde kullanılabilecek hediye çekleri, 50 TL ve katları alışverişlerde alışveriş katı kadar kazanılabiliyor. Örneğin; 150 TL’lik alışveriş yapan, 75 TL’lik hediye çeki kazanıyor.

Polaris’in en son trendleri yansıtan 2013 sonbahar-kış koleksiyonu, ulaşılabilir fiyatları ile herkese ayakkabı tutkusunu doya doya yaşatıyor. Şık, ayağı yormayan, özel tabanlı ve rahat ayakkabılar, her yaşa hitap eden çeşitleri ile Polaris mağazalarında alışveriş tutkunlarını bekliyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Polaris mağazalarından, 444 77 75 numaralı çağrı merkezinden ve www.polaris.gen.tr internet adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Kampanya Koşulları:

 

  • Kampanya diğer kampanyalarla, Polaris kartla yapılan satışlarla ve toplu satışlarla birleştirilemez.
  • İndirim çekinin, para olarak iadesi yapılmaz. Aynı faturada tek bir çek kullanılabilir. İndirim çekleri tek kullanımlıktır ve 30 Eylül’e kadar geçerlidir.

·         Süre ve kurgudaki değişiklik hakkı Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.’de saklıdır. 

< Geri dön