Binlerce çeşit ayakkabı 9.99 TL’den başlayan fiyatlarla... 11 Eylül

FLO GARAJ GÜNLERİ BAŞLIYOR

FLO’nun 12-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Garaj Günleri’nde, onlarca marka ayakkabı 9.99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Garaj Günleri boyunca her gün bir model de 5 TL’den satılacak.

Güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini, ulaşılabilir fiyatlar ile sunan Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, Bağcılar’daki yönetim merkezinde düzenleyeceği Garaj Günleri ile binlerce ürünü indirimli hatta maliyet fiyatıyla müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Bu yıl ilk kez düzenlenecek ve geleneksel hale getirilmesi hedeflenen Garaj Günleri, 23 Eylül - 14 Ekim 2013 tarihleri arasında gerçekleştirecek.

Garaj Günleri’nde dünyaca ünlü Lumberjack, Dockers gibi markaların yanı sıra ayak sağlığı, konfor ve rahatlığın sembolü olan Polaris; genç, dinamik ve enerjik kitlenin tercihi Kinetix; çocukların en sevdiği kahramalardan SPIDER-MAN, Winx, Ben10 gibi lisanslı ürünler ile Nike, Adidas, Converse, Puma gibi onlarca marka da çok cazip fiyatlarla tüketicilerle buluşacak.

 

Fiyatlar 9.99 TL’den başlayacak, günün ürünü 5 TL’ye satılacak

“FLO Garaj Günleri” boyunca aralarında dünyaca ünlü markalarında olduğu onlarca marka çok uygun fiyatlarla satışa sunulacak. 9.99 TL’den başlayan fiyatların olduğu “FLO Garaj Günleri”de 19.99, 39.99 ve 49.99 TL’ye ayakkabı bulmak mümkün. “FLO Garaj Günleri” boyunca ayrıca her gün bir ürün grubundan seçilen bir model sadece 5 TL’den satışa sunulacak.

 

Her 50 TL’lik alışverişe 25 TL hediye çeki

“FLO Garaj Günleri” boyunca ayrıca her 50 TL’lik alışverişe 25 TL hediye çeki verilecek. Hediye çeki FLO’nun Türkiye genelindeki 154 mağazasında yeni sezon ürünlerde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilecek.

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, yüksek kaliteyi uygun fiyata almak isteyen tüm tüketicileri Bağcılar’daki merkez binasında* düzenlediği “FLO Garaj Günleri” ne bekliyor.

< Geri dön