FLO’dan Avea ve Türk Telekom Müşterilerine Özel Kampanya! 10 Eylül

04–30 Eylül tarihleri arasında FLO mağazalarından 50 TL’lik alışveriş yapan Avea ve Türk Telekom müşterilerine, 25 TL’lik indirim çeki hediye

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, düzenlediği kampanyalar, her zevke ve bütçeye uygun koleksiyonlarıyla kaliteyi tüketicilere ulaştırmaya devam ediyor. FLO yeni kampanyasıyla bu kez Avea ve Türk Telekom müşterilerinin yüzünü güldürecek bir fırsat sunuyor.

Avea ve Türk Telekom müşterileri, FLO mağazalarından yaptıkları her 50 TL’lik indirimsiz ayakkabı, tekstil spor giyim, çanta ve valiz alışverişlerinde, 25 TL indirim çeki kazanıyor. Hediye çeki, indirimsiz ayakkabı, spor giyim (tekstil), çanta ve valizlerde yapılan sonraki 100TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabiliyor.

04 – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya için Avea müşterileri, FLO yazıp 5060’a, Türk Telekom ev telefonu müşterileri ise FLO boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını yazıp 6616’ya kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilecekler.

Türkiye genelinde bulunan tüm FLO mağazalarında ve flo.com.tr’de; seçili erkek, kadın, çocuk ve spor ürünlerinde geçerli olacak kampanyadan tüm Avea ve Türk Telekom müşterileri yararlanabilecek.

Kampanya koşulları:

·         25 TL indirim çekini kullanmak için indirimsiz ayakkabı, tekstil spor giyim tekstil, çanta ve valizlerden 100TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir. Hediye çeki Adidas ürünlerde kullanılamaz.

·         Kampanya başka kampanyalarla, hediye çekleri ile ya da FLO kartla yapılan alışverişler ile birleştirilemez.

·         Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş., AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Türk Telekomünikasyon A.Ş.’de saklıdır.

·         Kampanya outlet mağazalarda ve  outlet reyon ürünlerinde geçerli değildir. Özel fiyatlı toplu satışlarda kampanya geçerli değildir. Kampanya indirimli ürünlerde geçerli değildir.

·         Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Türk Telekom müşterileri kampanyadan yalnızca 1 defa yararlanabilirler.

< Geri dön