FLO Garaj Günleri ile İndirim Şöleni Başlıyor 12 Eylül

Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören ve 400 binin üzerinde kişinin ziyaret ettiği “FLO Garaj Günleri” okula dönüş ve bayram öncesi dönemde İstanbulluları yine mutlu edecek. Bağcılar Merkez Binası’nda onlarca marka ayakkabının 9.99 TL’den başlayan fiyatlar ve yüzde 80’e varan indirimlerle satışa sunulacağı “FLO Garaj Günleri” boyunca her gün bir ürün de 3,99 TL’den satılacak.

 

“FLO Garaj Günleri” efsanesi, okula dönüş ve bayram öncesi yine İstanbulluları mutlu edecek. FLO Garaj Günleri’ nde dünyaca ünlü Lumberjack ve Dockers gibi markaların yanı sıra ayak sağlığı, konfor ve rahatlığın sembolü olan Polaris; genç, dinamik ve enerjik kitlenin tercihi Kinetix; çocukların en sevdiği kahramanlardan SPIDER-MAN, Winx, Ben10 gibi lisanslı ürünler ile Nike, Converse, Puma gibi dünyaca ünlü spor markaları, cazip fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

 

Fiyatlar 9.99 TL’den başlıyor, her gün bir ürün 3,99 TL’ye

9.99 TL’den başlayan fiyatlar ve yüzde 80’e varan indirimlerin olduğu “FLO Garaj Günleri”de 19,99, 29.99, 39.99 ve 49.99 TL’ye ayakkabı bulmak mümkün olacak. “FLO Garaj Günleri” boyunca ayrıca her gün bir ürün grubundan seçilen bir model, stoklarla sınırlı olarak sadece 3,99 TL’den satışa sunulacak.

 

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, yüksek kaliteyi uygun fiyata almak isteyen tüm tüketicileri 12 Eylül’den itibaren 3 Ekim’e kadar Bağcılar’daki merkez binasında ve Arnavutköy Garaj Mağazası’nda* 10.00-21.00 saatleri arasında düzenlediği “FLO Garaj Günleri” ne bekliyor.

 

3.99’a ayakkabı alanlar da saat kampanyasına katılabilecek

Tüm bu indirimlerin yanı sıra belirlenen gün ve zaman diliminde alışveriş yapanlar birbirinden güzel binlerce saatten birini sadece 9,99 TL’ye alma şansı yakalayacak. Saat kampanyası için alışveriş limiti olmayacak.

 

*Ziylan Grubu Genel Merkez adresi: Mahmutbey Merkez Mah.  Taşocağı Cad. No:24
Bağcılar / İSTANBUL

Arnavutköy Garaj Mağaza Adresi: Anadolu Mah. Eski Edirne Asfaltı cad. No:1314 Arnavutköy İstanbul

< Geri dön