Okula dönüşte rahatlığın adresi Polaris! 26 Ağustos

Çocukların hayal dünyalarına hitap eden en sevimli modelleri kalite ve cazip fiyat avantajıyla sunan Polaris’in “Okula Dönüş” koleksiyonu, çocukların ayak sağlığını da ön planda tutuyor.

Çocukları okul hayatına özel en rahat ve en fonksiyonel ayakkabılarla buluşturan Polaris’in spor ayakkabıları bu okul sezonunun favorilerinden olacak. Rahat tabanları ile dikkat çeken Polaris’in spor ayakkabıları, hem kız çocuklar hem de erkek çocuklar için pek çok renk ve model alternatifiyle sunuluyor.

Fiyonk, boncuk, taş gibi detaylarla hareketlenen babetler de, kız çocukların hayallerine hitap ediyor. Okulda rahatlıkla kullanılabilecek siyah rengin ön planda olduğu babetlerle küçük hanımefendiler okulun en şıkı olacak. Süslü miniklerin dikkatini çekecek metalik topuk detayları da kız çocukların okulda göz kamaştırmasını sağlayacak.

Erkek çocuklar ise siyah, mavi, lacivert tonlarındaki ayakkabılarla okulda rahatlığın keyfini doyasıya yaşayacak. Özellikle spor modellerde kullanılan kirli görünümlü tabanlar ve kamuflaj etkileri de küçük beylerin adımlarına hava katacak.

Kış aylarında Polaris’in sıcacık bot ve çizmeleriyle buluşacak olan çocuklar yüzlerce alternatifle Polaris rahatlığını doyasıya yaşayacak. Kürklü ve yünlü modeller, zımba detayları, military ve biker tarzındaki botlar, kapitone ve metalik detaylarla çocuklar kış aylarında tarzını Polaris ile konuşturacak.

Polaris’in Back to School Koleksiyonu’nu daha yakından görebilmek için FLO ve Polaris mağazalarını; www.flo.com.tr/polaris ve www.polaris.gen.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

< Geri dön