FLO Mall of İstanbul çok özel kampanyalarla açılıyor 23 Mayıs

Türkiye’nin dört bir yanında mağaza yatırımlarını hız kesmeden sürdüren FLO’nun Mall of İstanbul mağazası 23 Mayıs’ta çok özel fırsatlarla açılıyor. 1400 metrekarelik ferah bir alanda hizmet verecek olan mağaza, FLO’nun 174. mağazası olma özelliğini taşıyor.

Türkiye ayakkabı perakende sektörünün lideri Ziylan Grubu’nun Amiral Gemisi FLO, mağazalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Dünya moda akımlarını yakından takip eden, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her türlü ayakkabı, çanta ve aksesuarda, kalite ve uygun fiyat avantajını bir arada sunan FLO, Mall of İstanbul ile 1400 metrekarelik ferah bir alanda hizmet verecek.

Dileyene anında indirim, dileyene birbirinden şık hediyeler

İlkbahar/Yaz koleksiyonuyla her yaşa hitap eden binlerce ürünü tüketicileriyle buluşturan FLO, Mall of İstanbul mağaza açılışına özel her kategori için uygulayacağı birbirinden avantajlı indirimlerle de tüketicilerini sevindiriyor. 3 gün sürecek kampanyalar kapsamında; çocuk koleksiyonu ve çocuk spor koleksiyonundan 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlara scooter hediye ediliyor.

Yetişkin spor grubundan 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlara spor çantalarda yüzde 50 indirim fırsatı sunulurken; erkek koleksiyonundan 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar şık bir saat sahibi oluyor. Kadın koleksiyonundan 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar ise kadın çantalarında yüzde 50 indirim kazanıyor..

 

Mağaza Adres: İKİTELLİ ZİYA GÖKALP MH. SULEYMAN DEMİREL CD. NO.7 BAŞAKŞEHİR – İSTANBUL

Kampanya Koşulları:

·       Kampanyalar 23 – 24 – 25 Mayıs 2014 tarihlerinde, sadece Mall of İstanbul mağazamızda geçerlidir.

·       Kampanyalar stoklarla sınırlıdır.

·       Başka kampanyalarla ve FLO kartlı alışverişlerle birleştirilemez.

Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. kampanyaların süre ve kurgusunda değişiklik hakkına sahiptir.

 

< Geri dön