Anneler Günü’ne hediyeler Arzum sürpriziyle Polaris’te! 25 Nisan

Anneler Günü yaklaşırken herkesi hediye telaşı çoktan sarmaya başladı bile! Annenize ne alacağınıza karar veremediyseniz Polaris’in renkli alternatiflerden oluşan ilkbahar/yaz ayakkabı ve çanta koleksiyonuna mutlaka göz atın. Üstelik 24 Nisan – 11 Mayıs tarihleri arasında Polaris’ten alışveriş yapanlara bir de Arzum sürprizi var. Anneler Günü’ne özel kampanyaya göre; 125 TL, 175 TL, 225 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese Arzum’un elektrikli ev aletleri hediye!

 

Polaris’inAnneler Günü’ne özel Arzum kampanyası kapsamındayapılacak alışveriş oranına göre; saç kurutma makinesinden düzleştiriciye, ekmek kızartma makinesinden ütüye, blender’danelektrikli cezveye kadar birçok Arzum elektrikli ev aleti hediye ediliyor.Siz annenize Polaris hediye ederken, Polaris de sizi Arzum’unhayatınıza değer katan ürünleriyle mutlu ediyor.

 

Polaris’in2014 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu’nu daha yakından görebilmek için ve Anneler Günü kampanyasını kaçırmamak için FLO ve Polaris mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Kampanya detayları için isewww.flo.com.tr/polaris ve www.polaris.gen.tr adreslerine tıklamanız yeterli!

< Geri dön