FLO Garaj Günleri’ne ilk iki günde binlerce kişi akın etti! 22 Nisan

Yoğun ilgi gören Garaj Günleri, 15 Mayıs 2014 tarihine kadar devam edecek.

Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören ve 250 binin üzerinde kişinin ziyaret ettiği “FLO Garaj Günleri”nin15 Nisan’da başladı. Onlarca marka ayakkabının 9,99 TL’den başlayan fiyatlar ve yüzde 80’e varan indirimlerle satışa sunulduğu“FLO Garaj Günleri”ni ilk iki günde yaklaşık 7 bin kişi ziyaret etti.

 

Güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini, ulaşılabilir fiyatlar ile sunan FLO, Bağcılar’daki yönetim merkezinde düzenlediği“FLO Garaj Günleri” ile yaklaşık 5 bin model ürünü, indirimli fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor. İlk iki gün yaklaşık 7 bin kişinin ziyaret ettiği Garaj Günleri’ne bir ayın sonunda 100 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor.

Çocuklar kadınları geçti!

Alışveriş tutkunu olan kadınlar her zaman olduğu gibi Garaj Günleri’nde de ön plana çıktı. İlk iki günde erkeklerden daha fazla alışveriş yapan kadınları ise çocuklar geçti, satışta büyük payı yüzde 42 gibi yüksek bir oranla çocuk ayakkabıları aldı.

Yaz mevsimine hazırlandığımız bugünlerde yazlık ayakkabılar en çok satın alınan modeller arasında yer alıyor. Dünyaca ünlü markaların zengin alternatiflerle satışa sunulduğu Garaj Günleri’nde ayakkabının dışında rengarenk çantalar, tişörtler ve eşofmanlar da büyük ilgi görüyor.

İlk iki gün 200.000 TL’nin üzerinde satış yapılan ve 15 Mayıs 2014 tarihine kadar sürecek Garaj Günleri’nde 3 milyon TL’nin üzerinde satış bekleniyor.

 

Her gün bir ürün 3,99 TL’ye

Geçtiğimiz yıl 40 bin ayakkabının satıldığı, 250 binin üzerinde kişinin ziyaret ettiği “FLO Garaj Günleri”nde 19,99, 29.99, 39.99 ve 49.99 TL’ye ayakkabı bulmak mümkün . “FLO Garaj Günleri” boyunca ayrıca her gün bir ürün grubundan seçilen bir model, stoklarla sınırlı olarak sadece 3,99 TL’den satışa sunuluyor.

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, yüksek kaliteyi uygun fiyata almak isteyen tüm tüketicileri Bağcılar’daki merkez binasında* düzenlediği Garaj Günleri’ne bekliyor.

*Ziylan Grubu Genel Merkez adresi: Mahmutbey Merkez Mah.Taşocağı Cad. No:24 
Bağcılar / İSTANBUL

< Geri dön