FLO Garaj Günleri Bursa'da 22 Nisan

Dünyaca ünlü markalardan binlerce çeşit ayakkabı, Bursa As Merkez Outlet’te 9.99 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. 

FLO’nun büyük ilgi gören ve geçtiğimiz yıl sadece İstanbul’da 250 binden fazla kişinin ziyaret ettiği “FLO Garaj Günleri” şimdi de Bursa’ya geliyor. 15 Nisan – 15 Haziran tarihleri arasında onlarca marka ayakkabının 9.99 TL’den başlayan fiyatlar ve yüzde 80’e varan indirimlerle satışa sunulacağı “FLO Garaj Günleri” boyunca her gün bir ürün de 3,99 TL’den satılacak. FLO Garaj Günleri fırsatlarının zamanla Türkiye’nin tüm şehirlerini kapsaması hedefleniyor.

Güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini, ulaşılabilir fiyatlar ile sunan FLO, Bursa As Merkez Outlet’te düzenleyeceği “FLO Garaj Günleri” ile binlerce ürünü indirimli fiyatlarla müşterileriyle buluşturacak. Geçtiğimiz yıl sadece İstanbul’da 40 bin ayakkabının satıldığı, 250 binin üzerinde kişinin ziyaret ettiği “FLO Garaj Günleri” şimdi de 15 Nisan – 15 Haziran 2014 tarihlerinde Bursa‘da olacak.

“FLO Garaj Günleri” nde dünyaca ünlü Lumberjack ve Dockers gibi markaların yanı sıra ayak sağlığı, konfor ve rahatlığın sembolü olan Polaris; genç, dinamik ve enerjik kitlenin tercihi Kinetix; çocukların en sevdiği kahramanlardan SPIDER-MAN, Winx, Ben10 gibi lisanslı ürünler ile Nike, Converse, Puma gibi dünyaca ünlü spor markaları, cazip fiyatlarla tüketicilerle buluşacak.

 

Fiyatlar 9.99 TL’den başlıyor

9.99 TL’den başlayan fiyatların ve yüzde 80’e varan indirimlerin olduğu “FLO Garaj Günleri”de 19,99, 29.99, 39.99 ve 49.99 TL’ye ayakkabı bulmak mümkün olacak. “FLO Garaj Günleri” boyunca ayrıca her gün bir ürün grubundan seçilen bir model sadece 3,99 TL’den satışa sunulacak.

< Geri dön