FLO Garaj Günleri ile Alışveriş Şöleni Başlıyor 22 Nisan

Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören ve 250 binin üzerinde kişinin ziyaret ettiği “FLO Garaj Günleri”nin ikincisi başlıyor. Onlarca marka ayakkabının 9.99 TL’den başlayan fiyatlar ve yüzde 80’e varan indirimlerle satışa sunulacağı “FLO Garaj Günleri” boyunca her gün bir ürün de 3,99 TL’den satılacak.

Güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini, ulaşılabilir fiyatlar ile sunan FLO, Bağcılar’daki yönetim merkezinde düzenleyeceği “FLO Garaj Günleri” ile binlerce ürünü, indirimli fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor. Geçtiğimiz yıl 40 bin ayakkabının satıldığı, 250 binin üzerinde kişinin ziyaret ettiği “FLO Garaj Günleri”nin ikincisi, 15 Nisan – 15 Mayıs 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek.

“FLO Garaj Günleri” nde dünyaca ünlü Lumberjack ve Dockers gibi markaların yanı sıra ayak sağlığı, konfor ve rahatlığın sembolü olan Polaris; genç, dinamik ve enerjik kitlenin tercihi Kinetix; çocukların en sevdiği kahramanlardan SPIDER-MAN, Winx, Ben10 gibi lisanslı ürünler ile Nike, Converse, Puma gibi dünyaca ünlü spor markaları, cazip fiyatlarla tüketicilerle buluşacak.

Fiyatlar 9.99 TL’den başlıyor, her gün bir ürün 3,99 TL’ye

9.99 TL’den başlayan fiyatlar ve yüzde 80’e varan indirimlerin olduğu “FLO Garaj Günleri”de 19,99, 29.99, 39.99 ve 49.99 TL’ye ayakkabı bulmak mümkün olacak. “FLO Garaj Günleri” boyunca ayrıca her gün bir ürün grubundan seçilen bir model, stoklarla sınırlı olarak sadece 3,99 TL’den satışa sunulacak.

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, yüksek kaliteyi uygun fiyata almak isteyen tüm tüketicileri Bağcılar’daki merkez binasında* düzenlediği “FLO Garaj Günleri” ne bekliyor.

Garaj Günleri fırsatları İstanbul’dan sonra Bursa’da

İstanbul’da ikincisi düzenlenen Garaj Günleri diğer şehirlerde de düzenlenecek. Garaj Günleri, 15 Nisan – 15 Haziran tarihlerinde Bursa As Merkez Outlet’te Bursalılar ile buluşacak.

 

*Ziylan Grubu Genel Merkez adresi: Mahmutbey Merkez Mah.  Taşocağı Cad. No:24
Bağcılar / İSTANBUL

< Geri dön